Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.10.2025 11:19 Publikacja: 24.07.2020 10:02
Wielozadaniowy okręt desantowy USS Bonhomme Richard (LHD-6) płonie 12 lipca w stoczni w San Diego. Fot./US Navy/Mass Communication Specialist 2nd Class Austin Haist.
Foto: Wielozadaniowy okręt desantowy USS Bonhomme Richard (LHD-6) płonie 12 lipca w stoczni w San Diego. Fot./US Navy/Mass Communication Specialist 2nd Class Austin Haist.
Porozumienie dotyczy rozpoczęcia prac poprzedzających ewentualny remont na, uszkodzonym przez pożar, wielozadaniowym okręcie desantowym USS Bonhomme Richard (LHD 6).
Umowa ma obowiązywać do listopada tego roku i ma wartość 10 mln dol. W momencie podpisania uruchomiono pierwszą transzę w wysokości 7,7 mln dol. W jej ramach pracownicy NASSCO rozpoczną sprzątanie na okręcie, usuwanie wody zgromadzonej w kadłubie na skutek akcji przeciwpożarowej, a także zapewnią wsparcie dla zespołów przeciwpożarowych, które pracują wewnątrz jednostki sprawdzając, czy nie pozostały żadne punkty występowania ognia.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, zatwierdził umowę ramową na dostawy nowych pojazdów...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, poinformował, że Rada Modernizacji Technicznej zatwi...
MON zamawia w HSW ponad tysiąc nowych bojowych wozów piechoty Borsuk. Skonstruowane w kraju, uzbrojone i wyposaż...
Rząd zdecydował o znaczącym podniesieniu potencjału artyleryjskiej zbrojowni HSW. Premier Morawiecki zapowiedzia...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, podpisał aneks do umowy na dostawy kolejnej partii k...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas