Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.09.2025 11:33 Publikacja: 06.02.2020 12:55
Niszczyciel rakietowy USS Fitzgerald opuszcza stocznię w celu przeprowadzenia prób morskich na wodach Zatoki Meksykańskiej. Fot./US Navy.
Foto: Niszczyciel rakietowy USS Fitzgerald opuszcza stocznię w celu przeprowadzenia prób morskich na wodach Zatoki Meksykańskiej. Fot./US Navy.
17 czerwca 2017 r. jednostka zderzyła się w rejonie bazy Yokosuka na wyspie Honsiu z filipińskim kontenerowcem ACX Crystal. W wyniku kolizji okręt odniósł poważne uszkodzenia, a śmierć poniosło siedmiu członków jego załogi. Ekipy awaryjne, a także przybyłe na pomoc inne jednostki pozwoliły na powrót niszczyciela do bazy, znajdującej się ok. 60 mil morskich od miejsca zdarzenia.
Czytaj także: 67. okrętu typu Arleigh Burke rozpoczyna służbę
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, zatwierdził umowę ramową na dostawy nowych pojazdów...
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, poinformował, że Rada Modernizacji Technicznej zatwi...
MON zamawia w HSW ponad tysiąc nowych bojowych wozów piechoty Borsuk. Skonstruowane w kraju, uzbrojone i wyposaż...
Rząd zdecydował o znaczącym podniesieniu potencjału artyleryjskiej zbrojowni HSW. Premier Morawiecki zapowiedzia...
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, podpisał aneks do umowy na dostawy kolejnej partii k...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas