Finałowa rozgrywka odbyła się w trybie negocjacji. Najkorzystniejsza okazała się oferta konsorcjum Partner Systems i ZAMET-Głowno. Uzyskała ona 97,96 proc. punktów (91,96 proc. cena, 6 proc. długość gwarancji). W pokonanym polu znalazła się oferta firmy Celtech, która uzyskała 95,5 proc. punktów (94 proc. cena i 1,5 proc. gwarancja).

Postępowanie przetargowe zostało ogłoszone w październiku 2021 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sześciu kompletów KPP-600, wykonanych zgodnie z Dokumentacją Techniczną do Produkcji Seryjnej, będącą własnością Ministerstwa Obrony Narodowej. Pralnia ma być przeznaczona do prania z maksymalną wydajnością do 600 kg na dobę, głównie w warunkach polowych. Urządzenie ma być w pełni autonomiczne, oparte na konstrukcji kontenerowej z własnymi elastycznymi zbiornikami na wodę i ścieki oraz wyposażone w zespół prądotwórczy zapewniający zasilanie w energię elektryczną. Zgodnie z dokumentacją przetargową, realizacja zamówienia ma zająć do 60 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Będą to kolejne KPP-600 w Wojsku Polskim. Pierwszych 19 zestawów zostało zamówionych w 2015 r. Zostały wykonane przez firmę Celtech, a dostawy zostały zakończone w 2022 r.