PGZ prezentuje broń na targach Eurosatory

Polska Grupa Zbrojeniowa uczestniczy w targach Eurosatory 2024, które odbywają się w dniach 17-21 czerwca w Paryżu, prezentując bogatą ofertę sprzętu i wyposażenia.

Publikacja: 17.06.2024 12:34

PGZ prezentuje broń na targach Eurosatory

Foto: Maciej Nędzyński/CO MON

Targi Eurosatory to jedna z największych imprez wystawienniczych przemysłu zbrojeniowego na świecie. Wydarzenie, organizowane na zmianę z londyńskimi targami DSEI, co dwa lata gromadzi w Paryżu wystawców z całego świata. Biorą w nim udział wszyscy znaczący producenci uzbrojenia oraz szerokie grono odbiorców i branżowych liderów opinii. Eurosatory to również tradycyjne miejsce premierowych pokazów nowych systemów uzbrojenia. Nie bez powodu swój debiut właśnie tam ma stalowowolski Borsuk.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Modernizacja Sił Zbrojnych
Borsuk zatwierdzony. MON podpisał umowę na nowe bwp dla wojska
Modernizacja Sił Zbrojnych
Jednak nie koreański? Ciężkiego bwp zbudujemy sami
Biznes
Pancerny drapieżnik z epoki cyfrowej. Borsuki dokonają rewolucji w polskiej armii
Przemysł Obronny
Miliardy dla polskiej zbrojeniówki. Huta Stalowa Wola zwiększa moce produkcyjne
Modernizacja Sił Zbrojnych
Nowe Groty i karabiny wyborowe dla Wojska Polskiego
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem