Aktualizacja: 19.04.2025 17:21 Publikacja: 01.04.2021 12:48
Foto: Huta Stalowa Wola zapewni sprawność sprzętowi DMO Regina do końca 2023 r. Na zdjęciu Kraby 11. Mazurskiego pułku artylerii podczas strzelań na poligonie w Ustce. Fot. DGRSZ/st. szer. Adrian Jórski.
Zawarta 24 marca umowa ma wartość 19,5 mln złotych netto i ma obowiązywać do końca 2023 r. W procedurze wyboru podmiotu, który będzie realizować usługi, zamawiający zastosował negocjacje z wybraną firmą. Jest to umotywowane faktem, że Huta Stalowa Wola jest producentem elementów DMO Regina: 155 mm armatohaubic samobieżnych Krab, wozów dowodzenia WD i WDSz, wozów amunicyjnych WA oraz remontowych WRUiE. Dodatkowo personel producenta dysponuje uprawieniami do napraw elementów konstrukcyjnych podlegających kontroli Wojskowego Dozoru Technicznego.
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, zatwierdził umowę ramową na dostawy nowych pojazdów...
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, poinformował, że Rada Modernizacji Technicznej zatwi...
MON zamawia w HSW ponad tysiąc nowych bojowych wozów piechoty Borsuk. Skonstruowane w kraju, uzbrojone i wyposaż...
Rząd zdecydował o znaczącym podniesieniu potencjału artyleryjskiej zbrojowni HSW. Premier Morawiecki zapowiedzia...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, podpisał aneks do umowy na dostawy kolejnej partii k...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas