W Gruzji wystartował zakład firmy Delta-WB jak również pokaz systemów bezzałogowych. Spółki joint venture z siedzibą w Tbilisi, w której 50 proc. udziałów należy do państwowego przedsiębiorstwa Delta International, właścicielem pozostałych 50 proc. jest polska Grupa WB.

Polsko-gruzińskie przedsięwzięcie ma dostarczać bezzałogowe systemy rozpoznawcze i amunicję krążącą. Spółka będzie odpowiadać także za modernizację i naprawy dostarczanych rozwiązań. W razie potrzeby zapewni również serwis gwarancyjny.

Start nowego zakładu połączono z prezentacją systemów bezzałogowych FlyEye (używane w Siłach Zbrojnych RP oraz innych państw) oraz amunicję krążącą Warmate. W otwarciu wzięli udział premier Gruzji Irakli Garibaszwili, minister obrony Juanszer Burchuladze, minister spraw wewnętrznych Wachtang Gomelauri oraz przedstawiciele wojska i służb gruzińskich. Stronę polską repreentował prezes Grupy WB, Piotr Wojciechowski, jak też radca ambasady RP w Gruzji Przemysław Pierz, attache wojskowy w Gruzji pułkownik Adam Awdziej i dyrektor biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Gruzji Gwanca Grigalaszwili.