I tak spółka zaprezentowała na swoim stoisku wyznaczającą światowe standardy platformę komunikacji pojazdowej FONET, jeden z najbardziej rozpowszechnionych systemów tego rodzaju, używany przez kilkadziesiąt państw, w tym siły zbrojne Polski i Stanów Zjednoczonych.

Ponadto GRUPA WB pokazała na Seoul ADEX systemy bezzałogowe sprawdzone w najtrudniejszych warunkach konfliktu pełnoskalowego. FLYEYE to najbardziej zaawansowany bezzałogowiec obserwacyjny w swojej klasie. Charakteryzuje go start z ręki, wysoka przeżywalność na polu walki, zdolność do działania w środowisku pozbawionym sygnału nawigacji satelitarnej i małe obciążenie logistyczne obsługujących żołnierzy. Zestaw może być transportowany w dwóch plecakach.

GRUPA WB pokazała w Seulu amunicję krążącą rodziny WARMATE. To również rozwiązanie sprawdzone na realnym polu walki. System jest wytwarzany na masową skalę w ramach produkcji potokowej. Dostarczono kilka tysięcy systemów uderzeniowych z wymiennymi głowicami bojowymi. WARMATE charakteryzuje wysoka celność i bardzo dobre parametry lotne.

W Korei zadebiutował osobisty system obserwacji i dowodzenia U-GATE w połączeniu z radiostacją osobistą PERAD. Niskoemisyjne, szerokopasmowe urządzenie pozwala przekazywać informacje do U-GATE, na którym dane prezentowane są w postaci rzeczywistości rozszerzonej.

Podczas targów zawarto także polsko-koreańską umowę o współpracy. Dokument podpisali Piotr Wojciechowski, prezes GRUPY WB (w tym spółki dominującej WB Electronics), oraz Chae Hoon, wiceprezes wykonawczy Hanwha Aerospace. Porozumienie dotyczy wielopłaszczyznowej, korzystnej dla obu stron współpracy w wielu kierunkach i obszarach.