Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2025 02:14 Publikacja: 19.06.2020 12:28
Odrzutowy samolot szkolenia zaawansowanego BAE Systems Hawk Mk 127. Fot./RAAF.
Foto: Odrzutowy samolot szkolenia zaawansowanego BAE Systems Hawk Mk 127. Fot./RAAF.
W Królewskich Australijskich Siłach Powietrznych nowe maszyny zastąpią samoloty BAE Systems Hawk Mk 127.
Program AIR 6002 ma na obecnym etapie umożliwić zebranie informacji od producentów maszyn tej klasy. Posłużą do opracowania studium i doprecyzowania wymagań operacyjnych Royal Australian Air Force w zakresie zakupu nowego typu samolotu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, zatwierdził umowę ramową na dostawy nowych pojazdów...
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, poinformował, że Rada Modernizacji Technicznej zatwi...
MON zamawia w HSW ponad tysiąc nowych bojowych wozów piechoty Borsuk. Skonstruowane w kraju, uzbrojone i wyposaż...
Rząd zdecydował o znaczącym podniesieniu potencjału artyleryjskiej zbrojowni HSW. Premier Morawiecki zapowiedzia...
Wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, podpisał aneks do umowy na dostawy kolejnej partii k...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas